Aikataulut

Esport Bristolin kesäaikataulu 29.5.-27.8.2017
Klikkaa tunnin nimeä ja varaa paikka haluamallesi treenille!

Stage

Functional Studio

Hot Studio

  • Maanantai
    Ei tunteja
  • Tiistai
    Ei tunteja
  • Keskiviikko
    Ei tunteja
  • Torstai
    Ei tunteja
  • Perjantai
    Ei tunteja
  • Lauantai
    11.50
    HotPilates 60
    Mäkinen Elisa
  • Sunnuntai
    Ei tunteja

Stage

Maanantai
07.00
GRIT strength
Jalonen Tino
11.30
BodyCombat
Ghareeb Ibrahim
16.30
GRIT plyo
Ghareeb Ibrahim
17.15
BodyPump
Turhanen Teresa
18.25
BodyStep
Turhanen Teresa
19.35
BodyAttack
Viskari Niko
Tiistai
10.30
BodyPump
Anttila Juulia
15.30
BodyPump
Kurittu Veera
16.35
BodyAttack
Tuikka Sanna
17.45
BodyJam
Myllylä Sanni
18.55
GRIT strength
Ainasoja Emilia
Keskiviikko
07.00
BodyPump
Zaki Ahmed
15.30
BodyAttack
Selenius Sebastian
16.40
BodyCombat
Holm Kimi
17.50
BodyPump
Selenius Sebastian
19.00
WorldJumping45
Selenius Sebastian
Torstai
16.00
BodyCombat45
Pääkkönen Piia
16.55
BodyStep
Göransson Annette
18.00
BodyAttack
Kurittu Veera
19.10
GRIT strength
Ainasoja Emilia
Perjantai
07.00
BodyAttack45
Sjöblom Eveliina
11.30
BodyPump
Muhonen Saara
15.30
BodyPump
Ghareeb Ibrahim
16.35
BodyAttack
Tiivola Kira
17.45
BodyCombat
Reis Guilherme
Lauantai
09.30
BodyPump
Göransson Annette
10.40
GRIT plyo
Ghareeb Ibrahim
11.15
BodyCombat
Ghareeb Ibrahim
13.05
WorldJumping45
Ghareeb Ibrahim
14.00
BodyPump
Turhanen Teresa
Sunnuntai
11.00
BodyPump
Tiivola Kira
12.10
BodyAttack
Tiivola Kira
15.15
World Jumping 60
Reis Guilherme
16.30
BodyPump
Reis Guilherme
17.40
BodyStep
Kurittu Veera

Functional Studio

Maanantai
16.00
AirYoga
Huovinen Mia
17.05
BodyCombat
Pääkkönen Piia
18.10
Sh'bam
Myllylä Sanni
19.00
CXworx
Kurittu Veera
Tiistai
16.40
BodyCombat
Kurittu Veera
17.50
CXworx
Kurittu Veera
18.25
Tabata
Pakaslahti Salla
Keskiviikko
11.00
Tabata
Zaki Ahmed
11.50
CXworx
Zaki Ahmed
17.00
GRIT cardio
Jalonen Tino
17.35
CXworx
Jalonen Tino
18.10
BodyBalance
Järvelä Alisa
19.15
AirYogaFlow60
Pajalahti Mariko
Torstai
07.00
GRIT plyo
Jalonen Tino
11.00
BodyAttack30
Holm Kimi
11.35
SuperBooty30
Holm Kimi
17.00
SuperBooty30
Anttila Juulia
17.35
CXworx
Costea Emanuela
18.15
Tabata
Ainasoja Emilia
Perjantai
11.15
AirYogaFlow60
Huovinen Mia
16.00
CXworx
Tiivola Kira
16.50
Tabata
Taivainen Janne
17.50
BodyJam
Myllylä Sanni
Lauantai
12.25
CXworx
Ghareeb Ibrahim
13.45
AirYoga
Huovinen Mia
Sunnuntai
12.45
SuperBooty30
Ghareeb Ibrahim
13.25
AirYogaYin75
Huovinen Mia

Hot Studio

Maanantai
07.45
HotYoga60
Huovinen Mia
12.35
HotStretching75
Rekola Janica
15.30
HotPilates60
Rekola Janica
17.00
HotFlowYoga75
Paatero Mesimarja
18.25
HotYinYoga60
Paatero Mesimarja
19.35
BodyBalance hot
Kurittu Veera
Tiistai
07.15
BodyBalance hot
Zaki Ahmed
12.35
HotYoga60
Ratas Sini
16.30
Warm Yoga 60
Pajalahti Mariko
17.40
HotStretching60
Rekola Janica
18.45
HotPilates60
Rekola Janica
19.50
HotBallet
Rekola Janica
Keskiviikko
07.15
HotFlowYoga60
Ratas Sini
12.35
HotPilates60
Andelin Piia
16.40
HotStretching60
Selenius Sebastian
17.50
HotFlowYoga75
Paatero Mesimarja
19.15
HotYinYoga75
Paatero Mesimarja
Torstai
07.15
BodyBalance hot
Zaki Ahmed
12.35
HotFlowYoga75
Mankki Tiina
17.05
HotFlowYoga75
Pajalahti Mariko
18.35
BodyBalance hot
Reponen Elina
Perjantai
12.35
HotYinYoga90
Huovinen Mia
16.40
HotYoga60
Räsänen Emma
17.50
BodyBalance hot
Lamberg Paula
Lauantai
10.40
BodyBalance hot
Zaki Ahmed
13.00
HotStretching75
Mäkinen Elisa
Sunnuntai
12.05
HotFlowYoga90
Rapeli Hanna
13.45
HotYinYoga90
Rapeli Hanna
17.15
HotPilates75
Wallin Minna
18.50
BodyBalance hot
Kurittu Veera
Maanantai
Ei tunteja
Tiistai
Ei tunteja
Keskiviikko
Ei tunteja
Torstai
Ei tunteja
Perjantai
Ei tunteja
Lauantai
11.50
HotPilates 60
Mäkinen Elisa
Sunnuntai
Ei tunteja
  • Keho ja mieli
  • Helppoa ja hauskaa
  • Koreografia ja tanssi
  • Teho ja voima
  • Haastavaa ja atleettista
  • Tunnit kuluvat Day-jäsenyyteen