Aikataulut

Klikkaa tunnin nimeä ja varaa paikka haluamallesi treenille!

Stage

Functional Studio

Hot Studio

Stage

Maanantai
07.00
GRIT Strength 30
Jalonen Tino
09.30
BodyAttack 45
Selenius Sebastian
16.35
WorldJumpingParty 30
Peltovuori Laura
17.15
BodyPump 60
Göransson Annette
18.25
BodyStep 60
Göransson Annette
19.30
BodyAttack 60
Tiivola Kira
Tiistai
15.30
BodyPump 60
Zaki (engl.) Ahmed
16.40
BodyCombat 60
Zaki (engl.) Ahmed
17.45
BodyJam 60
Lindgren Janni
18.55
GRIT Strength 30
Lindgren Janni
Keskiviikko
07.00
BodyPump 60
Alho Heli
15.45
BodyCombat45
Sjöblom Lillis
16.40
BodyAttack 60
Holm Kimi
17.45
BodyPump 60
Holm Kimi
19.00
WorldJumping50
Selenius Sebastian
20.00
BodyPump 45
Selenius Sebastian
Torstai
06.45
GRIT plyo 30
Alho Heli
10.30
BodyAttack30
Holm Kimi
11.10
16.15
BodyPump 45
Pääkkönen Piia
17.10
BodyStep 60
Göransson Annette
18.15
BodyAttack30
Kurittu Veera
18.50
GRIT Strength 30
Pakaslahti Salla
Perjantai
07.00
BodyAttack 45
Turhanen Teresa
11.30
BodyPump 60
Muhonen Saara
15.30
BodyPump 60
Sjöblom Lillis
16.35
BodyAttack 60
Tiivola Kira
17.50
BodyJam 60
Sjöblom Lillis
Lauantai
10.00
BodyPump 45
Suihko Aino
10.55
BodyAttack 60
Turhanen Teresa
12.00
GRIT plyo 30
Ghareeb (engl.) Ibrahim
Sunnuntai
10.25
BodyPump 60
Göransson Annette
11.30
BodyStep 60
Göransson Annette
17.15
BodyPump 60
Lamberg Paula
18.30
BodyCombat 60
Reis (engl.) Guilherme

Functional Studio

Maanantai
07.40
CXworx 30
Jalonen Tino
17.10
SuperBooty 30
Peltovuori Laura
17.50
BodyCombat 60
Tiivola Kira
18.50
CXworx 30
Kurittu Veera
19.25
Sh´ bam 45
Reis (engl.) Guilherme
Tiistai
16.30
BodyAttack45
Kurittu Veera
17.25
CXworx 30
Kurittu Veera
18.00
Tabata 45
Ghareeb (engl.) Ibrahim
18.55
SuperBooty 30
Ghareeb (engl.) Ibrahim
Keskiviikko
10.00
Tabata 45
Zaki (engl.) Ahmed
10.50
CXworx 30
Zaki (engl.) Ahmed
16.30
GRIT cardio 30
Costea (engl.) Emanuela
17.05
CXworx 30
Costea (engl.) Emanuela
18.00
AirYoga 60
Sjöblom Lillis
19.10
BodyCombat45
Niemelä Heini
Torstai
07.20
CXworx 30
Alho Heli
18.00
Tabata 45
Taivainen Janne
18.50
CXworx 30
Kurittu Veera
19.25
Stretching 30
Pakaslahti Salla
Perjantai
08.00
SuperBooty 30
Peltovuori Laura
Lauantai
10.30
BodyCombat45
Ghareeb (engl.) Ibrahim
11.20
CXworx 30
Ghareeb (engl.) Ibrahim
Sunnuntai
Ei tunteja

Hot Studio

Maanantai
15.30
HotPilates 60
Koskela Anu
17.00
HotFlowYoga 75
Räsänen Emma
18.20
HotYinYoga 60
Räsänen Emma
19.30
BodyBalance 60 hot
Kurittu Veera
Tiistai
11.30
HotYoga 60
Ratas Sini
16.30
HotStretching45
Koskela Anu
17.25
HotBallet 60
Koskela Anu
18.35
HotPilates 60
Koskela Anu
19.40
BodyBalance 60 hot
Costea (engl.) Emanuela
Keskiviikko
07.15
HotFlowYoga60
Huovinen Mia
11.00
HotPilates 60
Andelin Piia
16.45
BodyBalance 60 hot
Sjöblom Lillis
17.50
HotFlowYoga 75
Räsänen Emma
19.15
HotYinYoga 75
Räsänen Emma
Torstai
07.15
BodyBalance 60 hot
Sjöblom Lillis
09.45
HotFlowYoga 75
Räsänen Emma
16.25
HotPilates 60
Peltovuori Laura
17.30
HotYoga 60
Pitkänen Harri
18.40
HotFlowYoga 75
Runsten Tarja
Perjantai
08.35
HotStretching30
Peltovuori Laura
10.30
HotYinYoga 75
Pitkänen Harri
16.40
17.45
HotStretching60
Lamberg Paula
Lauantai
09.00
HotYoga75
Koskela Anu
Sunnuntai
09.45
HotFlowYoga 75
Rapeli Hanna
11.10
HotYinYoga 75
Rapeli Hanna
18.25
BodyBalance 60 hot
Kurittu Veera
19.30
HotYoga 60
Pitkänen Harri
  • Keho ja mieli
  • Helppoa ja kuntoa kohottavaa
  • Koreografia ja tanssi
  • Teho ja voima
  • Haastavaa ja atleettista
Ma-pe klo 7-15.30 alkavat tunnit kuuluvat Bristol Day Cardiin.